Тема: Одиниця вимірювання маси – центнер. Розв'язування задач
двома способами.
Мета: Ознайомити
учнів з одиницею вимірювання маси – центнером ; розв'язувати задачі,
обчислювати вирази на застосування міри маси
- центнер ; вдосконалювати обчислювальні навички ; розвивати
мислення, пам'ять, увагу ; виховувати
культуру записів у зошитах , на дошці, охайність.
Обладнання: підручник, картки, друковані зошити.
Тип уроку: ознайомлення з новим матеріалом.
Хід уроку.
І.Організаційний момент
- Стали, дітки, всі рівненько,
Посміхнулися гарненько…
Настрій на урок взяли
Й працювати почали.
ІІ .Каліграфічна хвилинка, встановити числову
послідовність с. 73- 1 хв.
ІІІ Повідомлення теми і мети уроку.
ІІІ Актуалізація опорних знань знань
1.Повторення теоретичного матеріалу ( 7 хв.)
- назва чисел при додаванні, як знайти
невідомий доданок
- назва чисел при відніманні, як знайти
невідоме зменшуване, від'ємник.
- назвати одиниці
вимірювання довжини, одиниці вимірювання часу, одиниці вимірювання маси.
- як виконувати дії
з іменованими числами.
- пояснення
додавання і віднімання виду 14 + 8 , 25 – 7, 45 + 27, 35 - 27
2. Робота над розвитком
обчислювальних навичок (додатк. завд *- др.з. – с.36 № 1, 2, 4, 5 )
А) Гра «Зайчики і
горбочки» ( 2 хв., використання взаємоперевірки)
_ ( 2) _ ( 5 ) _ ( 7) _ ( 8)
28
35 63 52
Б) Робота з карточками ( роздати дітям карточки,
обчислити за 3 хв)
В) Гра «Знайти шлях додому», робота у парах ( розробка
с.109) – 3 хв.
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА
IV Робота над
новим матеріалом.
1)
Пояснення вчителя
2)
Робота з підручником с. 72
3)
Первинне
закріплення отриманих знань № 418, 419 ( усно)
4)
Практичне виконання
* ۞ ☼
420 ( 2ст.)
420 420
423
423 423
421
421 421
422(1 спосіб) 422
V Підведення підсумків уроку і повідомлення домашнього
завдання.
А) Виконання завдання на перевірку засвоєння нового
матеріалу
1 ц = кг
1 ц – 50
кг = кг
Б) Бесіда
В) Повідомлення дом завдання : вивч. с.72 № 424 * др.з
- с. 36
Немає коментарів:
Дописати коментар